Aktualności

KATALOG

Zapraszamy do zapozanania się z najnowszym katalogiem rzepaczanym, w którym zaprezentowano odmiany materiału siewnego, pełną ochronę do zwalczania chwastów, chorób grzybowych oraz najgroźniejszych szkodników. 

więcej

Gazetka Sadownicza

Ukazała się najnowsza gazetka sadownicza Lato/Jesień 2020, w której przedstawiono wiele ciekawych i cennych artykułów oraz zaprezentowano produkty do ochrony plantacji sadowniczych.

więcej

Gazetka

Czytaj fachowe porady w nowej gazetce sieci Kurka, w której przestawione zostały najnowsze technologie ochrony oraz nawożenia roślin, odmiany kukurydzy oraz nowości produktowe.

więcej

KATALOG SADOWNICZY

W niniejszym katalogu przedkładamy Państwu kompendium wiedzy na temat stosowania środków sadowniczych. Mamy nadzięję, że ten katalog spełni Państwa oczekiwania.

więcej

KATALOG ZBOŻA WIOSNA 2020

U progu kolejnej wiosny został przygotowany nowy katalog poświęcony uprawie zbóż. Mamy nadzieję, że niniejszy katalog będzie dla Państwa skutecznym narzędziem, dzięki któremu poznają Państwo odpowiedzi na szereg pytań.

więcej

KATALOG RZEPAK WIOSNA 2020

W niniejszym katalogu prezentujemy Państwu krok po kroku poszczególne etapy wiosennego

rozwoju rzepaku, od oceny przezimowania po okres przed zbiorem.

więcej

BIOSILAC

Unikalny preparat zapewniający prawidłowy przebieg procesu kiszenia wszystkich rodzajów pasz objętościowych dla zwierząt, w tym także sporządzanych z surowców nie zawierających odpowiedniego poziomu tzw. minimum cukrowego, bez którego proces kiszenia pasz nie może przebiegać w sposób prawidłowy.

więcej

FUNDAMENTUM 700 WG

Fundamentum 700 WG to herbicyd selektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie, w formie granul rozpuszczalnych w wodzie (WG). Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancje czynne tribenuron-metylowy, metsulfuron-metylowy i florasulam zaliczane są do grupy B.

 

więcej

GrandFARM

Dopasowując się do tych trendów rynkowych firma Chemirol, jako partner w rolnictwie stworzyła linię produktów dla drobiu przydomowego GrandFARM. Marka GrandFarm posiada w swojej palecie produkty paszowe dla Kur Niosek oraz Brojlerów Kurzych. 

więcej

ZWALCZANIE CHWASTÓW W KUKURYDZY

Jaka powinna być prawidłowa ochrona herbicydowa kukurydzy? To najważniejszy zabieg, który wykonujemy na plantacji, dlatego powinniśmy wybrać preparaty zwalczające jak największą liczbę chwastów w możliwie najkrótszym czasie. 

więcej

KATALOG KUKURYDZA 2020

Mamy nadzieję, że niniejszy katalog będzie dla Państwa skutecznym narzędziem,

dzięki któremu poznają Państwo odpowiedzi na szereg pytań.

Życzymy właściwych wyborów, które będą owocowały wysokimi plonami!

więcej

KATALOG BURAK CUKROWY 2020

Niniejszy katalog stworzony jest przez praktyków, dlatego nie mogło w nim zabraknąć konkretnych

informacji o produktach i rozwiązaniach, które sprawdzają się na dziesiątkach tysięcy

hektarów w Polsce.

więcej

ZACHĘCAMY DO WSPÓŁPRACY

PUH Chemirol sp. z o. o., Dział Sprzedaży B2B