Franczyza

Zbudujmy wspólnie pierwszą w Polsce sieć rolniczych sklepów franczyzowych ze środkami ochrony roślin.

Firma Chemirol to blisko trzy dekady sukcesów i bogatych doświadczeń na rynku rolniczym. Cenimy sobie partnerskie relacje z Państwem i cieszymy się, że w rozmowach kierujemy się wspólnym interesem. Jesteśmy pewni, że łącząc nasze siły, możemy osiągnąć jeszcze więcej. Chcąc umocnić wspólną pozycję na rynku i podkreślić partnerstwo, będące dewizą naszej działalności, zapraszamy do udziału w wyjątkowym projekcie.

Ddbaj o szersze grono Klientów i większe zyski, dołączając do projektu!

Nasza propozycja przystąpienia do systemu franczyzy jest szansą uczestniczenia w wyjątkowym przedsięwzięciu tworzenia pierwszej w kraju sieci sklepów związanych z branżą rolniczą. Taka forma współpracy pozwala na wymianę doświad­czeń i dzielenie się wiedzą, a tym samym zdobywanie nowych umiejętności i zwiększenie bilansu zysków. Wspólnie zbudujemy rozpoznawalną markę, której ambicją jest ochrona i wspomaganie nowoczesnego polskiego rolnictwa. Zależy nam, aby sprzedaż prowadzona pod szyldem Kurki, jednoznacznie utożsamiana była z hasłem dobrych sklepów rolniczych, które wyróżnia atrakcyjna cena, fachowość doradztwa i skuteczność oferowanych rozwiązań.

W ramach umowy franczyzobiorca otrzymuje preferencyjne warunki cenowe na zakup towarów reprezentujących cztery grupy produktowe: środki ochrony roślin, nawozy dolistne, biostymulatory i adiuwanty. Dodatkowo służymy doświadczeniem i specja­listyczną wiedzą, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, wsparcie logistyczne i skuteczną reklamę. Kampania promocyjna obejmuje wszystkie nowoczesne i tradycyjne kanały komunikacji: od telewizji, przez prasę, po reklamę internetową, wykorzystuje przy tym bieżące i szczegółowe dane telemetryczne, dzięki czemu możemy być spokojni, że nasze hasła docierają do właściwych odbiorców zainteresowanych zakupami w Kurce. Aby zagwarantować Państwu konkurencyjność i komfort sprzedaży, wspólnie określamy obszar terytorialny, w granicach którego będą Państwo reprezentować Kurkę na prawach wyłączności. A ponadto proponujemy dodatkowe korzyści, o których szczegółowo opowiemy w trakcie spotkania z Państwem.

Aby przystąpić do sieci sprzedaży Kurka wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • Sfinalizuj owocne rozmowy i złóż podpis na umowie franczyzy.
  • Odbierz i odpowiednio wyeksponuj produkty objęte umową.
  • Dostosuj wygląd punktu sprzedaży: umieść stojaki i inne elementy wyposażenia, a następnie zainstaluj szyld z logotypem nad wejściem do sklepu.
  • Wciągnij flagę Kurki, otwórz drzwi dla Klientów, ciesz się dobrą współpracą i większym zyskiem.

ZACHĘCAMY DO WSPÓŁPRACY

PUH Chemirol sp. z o. o., Dział Sprzedaży B2B